POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Śmiertelny wypadek na krajowej 94. Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych

Śmiertelny wypadek na krajowej 94. Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych fot.: PSP Środa Śląska / ogn. Łukasz Pietryka, st. sekc. Adam Kochanowicz

Na drodze krajowej nr 94 w okolicy Proszkowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Nie żyje jedna osoba.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 1 czerwca około godz. 23.20. Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały łącznie 4 osoby. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń jedna z osób poniosła śmierć na miejscu. Pozostałe osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Ruch na drodze krajowej 94 był zablokowany w obu kierunkach przez kilka godzin. Na miejscu zdarzenia pracowało łącznie pięć zastępów straży pożarnej, ratownictwo medyczne, policja, prokurator i zarządca drogi.

Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie pełnych okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, dostosowanie prędkości do warunków jazdy i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może prowadzić do tragedii. Bezpieczna jazda to nasza wspólna odpowiedzialność! - informuje Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej.

echo

REKLAMA


REKLAMA