POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Wielki Piknik Przyjaciół Drogowych Mikołajów odbędzie się w Ciechowie jeszcze w tym miesiącu

Drogowi Mikołaje pomagają fot.: Drogowi Mikołajowie

Pierwszy dzień wakacji spędźmy wspólnie w Ciechowie na pikniku charytatywnym Drogowych Mikołajów, który odbędzie się na boisku sportowym w Ciechowie 22 czerwca.

Zbliża się czas naszego nowego, niezwykłego wydarzenia – wielkiego Pikniku Przyjaciół Drogowych Mikołajów, który odbędzie się 22 czerwca 2024 roku. To wspaniała okazja, aby wspólnie spędzić czas, bawić się i jednocześnie pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują – dzieciom z domów dziecka. - Jak co roku, całość środków zebranych podczas pikniku zostanie przeznaczona na wielką zbiórkę świąteczną oraz remont wybranego domu dziecka, który ogłosimy wkrótce - informują organizatorzy.

To tylko nieliczne atrakcje jakie na was czekają – będzie m.in. malowanie twarzy, robienie warkoczyków, nauka robienia bransoletek, a przede wszystkim wielki turniej piłki nożnej, w którym główną nagrodą jest bon do Decathlonu sponsorowanym przez Dzwigipl.pl, który może być przekazany przez zwycięską drużynę na wybrany przez nich Dom Dziecka obecny na Pikniku!

Jeśli chcesz dołączyć do i wesprzeć organizację pikniku, skontaktuj się z nami przez fundacja@drogowimikolajowie.pl lub pod numerem telefonu 666-541-491.

echo

REKLAMA


REKLAMA