POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

„Kto się boi Pani eŚ?” na scenie Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej

Spektakl teatralny w CeKA fot.: mpr

Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej zaprasza wszystkich miłośników teatru na spektakl komediowy "Kto się boi Pani Eś?".

Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez Edytę Skarżyńską a zagrają w nim artyści amatorzy Wołowskiego Teatru Każdego Widza.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 10 czerwca br. o godz. 19:00 w sali widowiskowej PCeKA w Środzie Śląskiej, ul. Przyszkolna 3. Wstęp bezpłatny.

Kto się boi Pan eŚ?” to historia o dorastaniu i trudnych wyborach opowiedziana z dużą dawką humoru. Śmierć to mądra, ale surowa mama, mieszkająca ze swoim synem Kostkiem w Zaświatach. Dorastający syn postanawia udać się na Ziemię, na której nikt nie umiera. Podczas wędrówki Kostek poznaje ludzi i zwierzęta, którzy mimo szczęśliwego życia, oczekują śmierci. Czy młodzieniec zgodzi się z mamą twierdzącą, że Śmierć jest potrzebna i można się z nią zaprzyjaźnić? Przekonajcie się podczas spektaklu „Kto się boi Pani eŚ” pełnego zaskakujących zwrotów akcji, zabawnych dialogów oraz ciepłego humoru.

 

mpr

REKLAMA


REKLAMA