Młodzi karatecy na turnieju „Silesia Cup” w Legnicy

24. Puchar Dolnego Śląska w Karate "Silesia Cup 2015" fot.: BB

W zawodach 24. Pucharu Dolnego Śląska w Karate „Silesia Cup 2015” wzięła udział siedmioosobowa ekipa ze Środy Śląskiej.

W turnieju startowało łącznie 308 zawodników z czternastu klubów. Znakomicie spisała się 7 osobowa ekipa ze Środy Śląskiej. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli dwa złote medale, jeden srebrny i 4 brązowe. Bezkonkurencyjny w swojej kategorii wiekowej 12-13 lat był Witkowski Wiktor który wygrał 4 walki po 3:0. Złoto wywalczyła nasza drużyna 10-11 latków Michał Dziedzicki, Patryk Dul oraz Szybiak Jakub. Drugie miejsce zdobyli w kata drużynowym 14-15 lat Babiński Bartek, Witkowski Wiktor oraz Mikołajczyk Kacper. Brąz wywalczyli indywidualnie: Patryk Dul, Dziedzicki Michał, Szybiak Jakub oraz Adam Dul.

Organizatorem zawodów  był Klub Karate Shotokan Tora Legnica.