Oldboye z Miękini niepokonani

Turniej Piłkarski fot.: Gmina Miękinia

Pierwsza edycja Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów +50 o puchar Wójta Gminy Miękinia już za nami.

7 maja na boisku sportowym w Miękini rozegrano turniej piłkarski, w którym wzięły udział drużyny oldboyów 50+. Drużyny dzielnie dopingowali kibice, których tego dnia nie zabrakło.

Najlepszą drużyną okazała się "Pogoń" Miękinia. Drugie miejsce na podium zajęli oldboye z "Polar" Wrocław. Trzecie miejsce przypadło drużynie "TS Plus 40" Bielsko-Biała. Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez wójta Jana Mariana Grzegorczyna.

Oprócz nagród drużynowych, wręczono też wyróżnienia indywidualne. W kategorii "Najlepszy Bramkarz"zwycięzą został Roman Rosiak z "Polaru" Wrocław. „Królem Strzelców” został zawodnik "Pogoni" Miękinia Marek Sikorski, który strzelił 3 bramki. Nagroda dla "Najlepszego Zawodnika Turnieju" powędrowała do Zygmunta Szwedo również z drużyny "Pogoń" Miękinia.