W ciągu 13 minut strzelili 3 gole. Zacięty mecz LKS Ciechów z Odrą Malczyce

Spotkanie LKS Ciechów z Odrą Malczyce fot.: LKS Ciechów

Sobotnie spotkanie na boisku w Malczycach zakończyło się dla drużyny z Ciechowa przegraną. Niestety kontuzji doznał jeden z jej zawodników.

- W meczu siódmej kolejki przegrywamy na boisku w Malczycach z tamtejszą Odrą 3:4 - tak możemy przeczytać na fanpage'u drużyny z Ciechowa. Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny z Malczyc, która w tym czasie strzeliła 3 gole. - Niestety nie wykorzystaliśmy nawet rzutu karnego - mówią zawodnicy z Ciechowa.

Po przerwie rzut karny mają gospodarze, tym samym zmieniają wynik spotkania na 0:4. - Pod koniec meczu w końcu się zerwaliśmy, podjęliśmy walkę i w 13 minut wynik zmienia się na 3:4. Niestety na więcej zabrakło już czasu, ale i tak chłopakom należą się mega brawa za charakter, walkę do samego końca i pozostawione na boisku zdrowie. Może przegraliśmy mecz, ale po raz kolejny zdobyliśmy serca kibiców - relacjonują piłkarze z LKS Ciechów. Dwie bramki dla drużyny zdobył Zieliński w 72 i 74 minucie meczu oraz Cedzyński w 85 minucie.

Niestety spotkanie nie najlepiej zakończyło się dla Seweryna Kurowskiego. - Z powodów zdrowotnych tracimy kolejnego zawodnika, który doznał urazu kostki i w tej rundzie na boisku już go nie zobaczymy. Mamy tylko nadzieję, że podobnie jak inny nasz zawodnik wróci do nas silniejszy - dodają zawodnicy.

LKS Ciechów zagrali w składzie: Słoniowski, Dziadyk, Sobolewski, Kluczyński, Kaznowski, Giec, Kurowski, Ciszewski, Januszek, Łacny, Cedzyński. Na swoją grę czekali: Ślęzak, Niedziela, Ponieważ, Dwornicki, Zieliński, Ożóg i Pawełczak.