Strzał z 30 metrów. Zwycięstwo LKS Ciechów na wyjeździe

Spotkanie LKS Ciechów z STS Sokół Smolec fot.: LKS Ciechów

W niedzielę piłkarze z Ciechowa przełamali złą passę i pokazali się swoim rywalom z jak najlepszej strony.

- W dniu dzisiejszym wracamy ze Smolca z kompletem punktów, po zwycięstwie z tamtejszym Sokołem 8:3 - napisali na swoim fanpag'u piłkarze. W niedzielę drużyna LKS Ciechów zagrała w Smolcu z tamtejszą drużyną STS Sokół Smolec. Spotkanie zakończyło się sukcesem Ciechowa, który strzelił aż 8 bramek.

Jak swoją grę oceniają piłkarze? - Gra naszego zespołu może jeszcze nie była idealna, ale zagraliśmy konsekwentnie, skutecznie, bez jakichkolwiek upomnień ze strony sędziego i co najważniejsze zgarniamy w tym meczu całą pulę - mówią zawodnicy LKS Ciechów. W pierwszej połowie dwie bramki strzelili Krystian Cedzyński w 34 minucie i w 39 minucie Damian Januszek.

Zdecydowanie to druga połowa spotkania należała do drużyny z Ciechowa, podczas której zdobyli 6 bramek. Pierwsza z nich należała do Jacka Kaznowskiego, który strzelił gola w 61 minucie. Na następne bramki kibicie LSK Ciechów nie musieli długo czekać. Bramki w spotkaniu zdobyli jeszcze: Ryszard Dziadyk, Grzegorz Mitura oraz Tomasz Łacny i Krystian Cedzyński, którzy w tym meczu strzelili po dwa gole. Wyjątkową akcję w meczu miał Ryszard Dziadyk, który 'wpakował' piłkę do bramki z odległości 30 metrów. Ostatecznie spotkanie skończyło sie z wynikiem 8:3 dla Ciechowa.

LKS Ciechów zagrał w składzie: Słoniowski, Ponieważ, Dwornicki, Mitura, Dziadyk, Łacny, Ciszewski, Cedzyński, Januszek, Kaznowski, Giec. Na swoją kolej na ławce rezerwowych czekali: Sobolewski, Pawełczak, Niedziela i Kluczyński.