Przewaga Orła w meczu z Pogonią Miękinia

Drużyna Orzeł Bukówek fot.: anbo

6 listopada Orzeł Bukówek zagrał mecz z Pogonią Miękinia. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 11 minucie spotkania.

Pierwsza połowa meczu przebiegła dość spokojnie w porównaniu z drugą. W ciągu pierwszych 22 minut spotkania Wiktor i Piotr Cielińscy zdobyli po jednej bramce. W 35 minucie żółtą kartkę dostał zawodnik z Pogonii - Krzysztof Przyłucki.

Zdecydowanie ciekawiej przebiegła druga połowa. Trzy minuty po jej rozpoczęciu Wiktor Cieliński dostał żółtą kartkę. Pierwszą bramkę dla Miękini zdobył Artur Kunik. Bukówek nie został obojętny na tą akcję. Dwukrotnie gola Miękini strzelił Jacek Cieliński. Oprócz niego gole strzelili Rafał Wnęk i Stefan Cieliński. W ostatnich minutach meczu bramkę z rzutu karnego strzelił Mariusz Kowalczyk.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2 dla Orła Bukówek. Obyło się bez czerwonych kartek jednak dwie żółte zdobyli zawodnicy Orła i 3 Miękini.

W niedzielnym spotkaniu na bramce u gospodarzy stanął Leszek Pieróg, a nie jak dotychczas Piotr Seredyński. - Leszek świetnie się spisał w tym spotkaniu. Było naprawdę kilka ciężkich sytuacji, ale wybronił je. Mamy nadzieję, że w kolejnych meczach ta świetna kondycja utrzyma się - mówią piłkarze Bukówka.

Orzeł Bukówek zagrał w skłądzie: Leszek Pieróg, Jacek Cieliński, Łukasz Cieliński, Marcin Cieliński, Piotr Cieliński, Wiktor Cieliński, Bartłomiej Karpiński, Piotr Seredyński, Witold Seredyński, Wojciech Seredyński, Mateusz Sidorowicz. Na ławce rezerwowych czekali: Stefan Cieliński, Ireneusz Włodarczyk, Rafał Wnęk.

Pogoń Miękinia zagrał w skłądzie: Wojciech Wypych, Wojciech Adamus, Mateusz Antosiewicz, Mariusz Kowalczyk, Artur Kunik, Daniel Kunik, Piotr Łoziński, Krzystof Przyłucki, Łukasz Rajczakowski, Krzysztof Wiktorowski, Dawid Wójcikowski. Na ławce rezerwowych czekali: Piotr Dalak, Daniel Garncarek, Dawid Górlicki, Jakub Szymański, Krzysztof Wołowiec.