POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

1 maja pod znakiem rozgrywek piłkarskich [wyniki, tabele]

Zdjęcie ilustracyjne fot.: echosredzkie.pl

Pierwszy dzień maja to termin, w którym po raz kolejny na boisko wyszli zawodnicy niższych lig. Tak prezentują się wyniki sobotnich spotkań i tabele poszczególnych klas.

Wyniki 23. kolejki IV ligi wschodniej

Piast Nowa Ruda - GKS Mirków/Długołęka 2:1
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:2
Bielawianka Bielawa - LKS Bystrzyca Górna 6:1
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Prusice 6:3
Polonia Trzebnica - Pogoń Pieszyce 4:2
MKP Wołów - AKS Strzegom 0:0
Mechanik Brzezina - Piast Żerniki 3:0
Nysa Kłodzko - Unia Bardo 2:2
Orzeł Lubawka - Moto Jelcz Oława 1:1
Pauza: Lechia Dzierżoniów

Wyniki 23. kolejki wrocławskiej klasy okręgowej

Polonia Środa Śląska - Parasol Wrocław 4:1 [GALERIA]
Odra Malczyce - Pogoń Oleśnica 1:4
Zenit Międzybórz - Energetyk Siechnice 5:1
Orzeł Pawłowice - Zachód Sobótka 6:2
Burza Godzieszowa - Wiwa Goszcz 3:2
Czarni Jelcz-Laskowice - KS Żórawina 2:4
Barycz Sułów - WKS Wierzbice 1:0
Strzelinianka Strzelin - Kolektyw Radwanice 1:3
Galakticos Solna - GKS Kobierzyce 1:2
Pauza: Orzeł Marszowice

Wyniki 17. kolejki wrocławskiej A klasy 

Pogoń Miękinia - Ambrozja Bogdaszowice 7:2
Polonia Bielany Wrocławskie - LZS Osiek 6:2
Puma Pietrzykowice - Odra Lubiąż 2:7
Sparta Miłcz - Muchobór Wrocław 2:1
Sokół Smolec - LKS Ciechów 9:2
Victoria Orzeszków - Kometa Krzelów 2:2
Zieloni Rakoszyce - KP Brzeg Dolny 2:1
Zjednoczeni Szczepanów - Zorza Pęgów 1:1

Wyniki 19. kolejki legnickiej A-klasy 

Albatros Jaśkowice - Błękitni Koskowice 3:3
Bazalt Piotrowice - Park Targoszyn 1:1
Kuźnia II Jawor - Nysa Wiadrów 4:4
Kaczawa II Bieniowice - Orzeł Mikołajowice 1:8
Unia Miłoradzice - Sparta Parszowice 3:3
Rodło Granowice - Czarni Dziewin 1:4
Zjednoczeni Gościsław - LZS Lipa 0:1
Tęcza Kwietno - Wilki Różana 2:4 [GALERIA]

Wyniki 17. kolejki B-klasy, gr. Wrocław I 

Lech Barkowo - LKS Krościna Wielka 4:2
Odra Uraz - KS Brzeg Dolny 3:2
Olimpia Godzięcin - Herosi Stary Wołów 2:1
Orkan Borzęcin - Dąb Kuraszków 3:0
Orkan Mojęcice - Czarni Białków 0:4
Pirania Radziądz - KP II Brzeg Dolny 8:0
Ruch Warzęgowo - Zryw Głębowice 6:2
Pauza: KS Piotrkowice

Wyniki 13. kolejki B-klasy, gr. Wrocław VII 

LKS Sadków - Tarant Krzyżowice 1:2
Polonia II Bielany Wrocławskie - MKS Magnice 2:3
Polonia II Jaksonów - GLKS Mietków 4:4
GOKiS Kąty Wrocławskie - Galakticos II Solna 3:2
WKS II Wierzbice - Zieloni Wilczkowice 1:3
Pauza: KS Piotrowice

Wyniki 15. kolejki B-klasy, gr. Wrocław VIII 

Orzeł Bukówek - Błękitni Chwalimierz 1:2 [GALERIA]
Pagel Komorniki - Odra Słup 1:3 [GALERIA]
Piast Lutynia - Maślice Wrocław 2:1
Augustyn Wrocław - Dromex Piersno 3:0 (wo)
Sporting Wrocław - Błyskawica Lenartowice 1:4
Wulkan Ogrodnica - Błękitni Jerzmanowo 2:1
Zjednoczeni Łowęcice - Zorza Wilkszyn 5:1

Wyniki 17. kolejki gr. Legnica III 

Krokus Kwiatkowice - Pogoń Dębice 3:0 (wo)
Kam-Pos Lusina - Czarni Golanka Dolna 0:6
Cicha Woda Tyniec Legnicki - Zryw Chełm 0:7
Korona Kawice - Orzeł Konary 6:1
Unia Rosochata - Ikar Miłogostowice 1:5
Gama Ujazd Górny - Iskra II Kochlice (gospodarze nie stawili się na mecz)
Orzeł Pichorowice - KS Damianowo 0:4

Wyniki 12. kolejki C klasy 

Piast Przedmoście - KS Rusko 1:1
Odra Rzeczyca - Iskra Proszków 2:2
Kusy Pogalewo Wielkie - Jeziorka Zakrzów 3:1
Huragan Mrozów - Solen Zabłoto 8:0
Błyskawica II Lenartowice - Czarni Kulin 2:3
Pauza: OSP Krzydlina Mała

Wyniki 11. kolejki IV ligi kobiet, gr. dolnośląska 

Moto Jelcz Oława - Akademia Orlik Jelenia Góra 0:1
Polonia II Świdnica - Chrobry Głogów 0:3 (wo)
Skarby Polonia Środa Śląska - Ślęza II Wrocław 2:11
UKS Bierutów - Zagłębie Wałbrzych 7:0
Pauza: Kolektyw Radwanice

echo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA