POWIAT ŚREDZKI
Echo Średzkie

Światłowód w Środzie Śląskiej? Właścicieli nieruchomości zapraszamy do kontaktu

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

Szybkie sieci światłowodowe to krok w przyszłość, gwarantujący brak zakłóceń oraz wysoką prędkość pobierania i wysyłania danych.

To konieczne do nauki i pracy zdalnej, płynnego korzystania z usług online oraz nieograniczonego dostępu do usług telewizyjnych.

Polski Światłowód Otwarty prowadzi jeden z największych procesów budowy sieci światłowodowej w Polsce w ostatnich latach. Misją jest zapewnienie nieograniczonego dostępu do szybkich usług światłowodowych dla każdego.
 
Wykonawcą infrastruktury dla Polskiego Światłowodu Otwartego jest Play – doświadczony na rynku operator telekomunikacyjny. Infrastruktura budowana jest w najlepszych standardach, które umożliwiają bezawaryjne świadczenie usług telekomunikacyjnych.
 
Dzięki infrastrukturze hurtowej Polskiego Światłowodu Otwartego, udostępnianej wszystkim dostawcom usług abonenckich, będziecie mieli Państwo wolność w wyborze Waszego usługodawcy.
 
Prace w zakresie przyłączenia Państwa nieruchomości do sieci światłowodowej firma wykonuje bezpłatnie. Buduje z najwyższą starannością, a wszelkie działania prowadzone są w uzgodnieniu z właścicielem nieruchomości.
 
Właścicieli nieruchomości zapraszamy do kontaktu w sprawie przebiegu i dostępu do sieci światłowodowej.
 
Prace w Środzie Śląskiej koordynuje Pan Grzegorz Makarewicz, nr tel. 609 684 334, e-mail: grzegorz.m.albedor.eu
 
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszamy na www.play.pl oraz www.swiatlowodotwarty.pl

 

mpr

REKLAMA